Meist

Meie lugu

PSI Sisustus (M.F.Leming OÜ) on pakkunud läbimõeldud mööbli disainilahendusi koju, kontorisse ning ühiskondlikku ruumi aastast 1991. Läbi aastate oleme möbleerinud hotelle (Swissotel, Hilton), restorane (Noa, Tuljak) ja kodusid Eestis ning välismaal. Me usume kvaliteetsesse ja ilusa disainiga mööblisse, mis on vastupidav ning sulab täiuslikult interjööri. Tänu pikaajalisele staažile ja edukatele projektidele oleme üle 10 aasta olnud Eesti Mööblitootjate Liidu ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Tehtud Tööd

Koostööpartnerid üle Euroopa

PSI Sisustuse koostööpartneriteks on tunnustatud tootjad Euroopast nagu Pedrali, Vondom, Bross, Artifort, BD Barcelona ja paljud teised. Meie juurest leiad õige tooli, laua, diivani või mõne muu eseme igasse interjööri.

Meie Partnerid

Salong Tallinna südames

Meie salongist Tallinna Kesklinnas leiad kvaliteetseid ning huvitavaid sisustuselemente hubasesse koju, kontoriruumidesse ning igapäevaselt kasutatavasse avalikku ruumi. Kohapeal on olemas laias valikus mööblit Skandinaavia minimalismist kuni Itaalia disainini ning abistav müügipersonal, kes on valmis aitama oma teadmistega ja koos sinuga leidma sobiva lahenduse igasse interjööri.

Tule külla

Kindel valik aastatepikkuse kogemusega

Oleme töötanud Eesti juhtivate sisearhitektidega ning sisustanud mitmeid projekte kodudest ja büroodest kuni hotellide ja restoranideni. Meie klientide hulka kuuluvad Hilton Hotell, Hotell Lydia, Swissotel, Restoran Ribe, Tallink, Cinamon kinod, Radisson Blu ja paljud teised

Meie projektid

Vastus igale küsimusele

Oleme valmis abistama ja vastama sinu mööblikohastele küsimustele. Olgu see siis äri või eralahenduse osas. Võta meiega julgelt ühendust!

Võta Ühendust