Terrassimööbliga päikselisse suvesse

Esimeste soojade ilmade saabudes astume õue, et tunda rõõmu ilusast kevadpäevast ja järjest rohelisemaks muutuvast loodusest. Stiilne ja hästi kujundatud aed, rõdu või terrass on parim koht, kus end mõnusalt tunda ja nautida igat päikesekiirt.

Võta aeg maha ja leia oma lemmik lõõgastuskoht

Suvise olemise teevad eriti mõnusaks mitmesugused lamamis- ja loungetoolid ning varjuga lamamispesad, kus on hea lõõgastuda, lugeda või arvutiga töötada. Toolide ja diivanite valmistamisel kasutatakse ilmastikukindlaid kangaid ning istmepatjade sisud valmistatakse kiiresti kuivavast Quick-Dry Foam vahust, mis teeb aiamööbli hoolduse lihtsamaks.

Roberti Rattani mõnus istumispesa Portofino

Terrassimööbel sarnaneb üha rohkem elutoamööblile

Viimastel aastatel on terrassimööbel arenenud tundmatuseni. Tänapäevase terrassi- ja elutoamööbli vahel ei ole enam selget piiri, sest üha rohkem sarnanevad aiatoolid ja -diivanid oma disainilt ja ilmelt elutoamööblile. Suvel muutub õu eluruumi jätkuks, tuba läheb sujuvalt üle rõduks või terrassiks ja järgib majasisest stiili. Terrassimööbel on nüüd sama elegantne ja mugav kui elutoamööbel ja õuemööblit saab pärast suvehooaja lõppu siseruumides edasi kasutada.

Talenti terrassimööbli kollektsioon Casilda lihtsa joonega, mugavad ja stiilsed mooduldiivanid sobivad nii sise- kui ka välisruumi.

Pere ja sõprade aeg

Stiilselt ja mugavalt saab sisustada nii suurema kui ka väiksema õueruumi. Rõdule saab luua mõnusa nurga, kus juua hommikukohvi, lugeda raamatut või nautida head ilma. Aeda ja terrassile võib püstitada väikese paviljoni ning kujundada suuremaid istumisnurki, kus koos pere ja sõpradega üheskoos grillida.

Itaalia suvemööbli tootja Varaschin-i Babylon tooteseeria

Mitmekülgne suvemööbel

Kergete betoonist ja kõrgsurvelaminaadist lauaplaatidega pikendatavad lauad taluvad hästi ilmastikutingimusi ja sobivad suurema seltskonna võõrustamiseks. Olemasolevat aiamööblit saab täiendada või värskendada mitmesuguse väikemööbliga. Istumisgruppide juures on käepärased näiteks väikesed mobiilsed lauakesed, mille äravõetavat lauaplaati saab kasutada serveerimisel.

Cane-line moodul diivan Conic, Divine tumba ja On the Move kandik-lauake, mille lauaplaati saab kasutada serveerimisel kandikuna.

Hubased suveõhtud

Väljas viibimise aega pikendab oluliselt valgustatud plastikust õuemööbel. Soojadel suveõhtutel aias või terrassil istudes mõjuvad valgusobjektid lausa lummavalt. Kaunilt kumav valgustatud mööbel lisab igale istumisnurgale meeleolu ja stiili. Eriti pilkupüüdvad on just vaasid, lillepotid ja väikevormid, mis toovad valguse ja roheluse ka kõige pimedamasse aianurka.

Vondom valgustatud plastikmööbli kollektsioon Faz.

Stiilsed lillepotid

Rõdul või terrassil roheliste taimede ning lillede kasvatamiseks sobivad hästi suured plastikpotid. Lillepottide isekastuv süsteem muudab elu lihtsamaks, sest ta tagab taimedele piisava niiskuse kuni kolmeks kuuks, sõltuvalt taime suurusest ning poti asukohast. Mitu suurt lillepotti üksteise kõrvale ritta asetades saab terrassile moodustada ka vaheseinu.

Vondom plastikust lillepotid Marquis, mida üksteise kõrvale ritta asetades saab moodustada ka vaheseinu.

Kõike seda ja muudki leiad PSI Sisustus salongist. Aitame leida Sinu koju stiilse ja kvaliteetse terrassimööbli mitmeks aastaks. Tule külla Suve 2, Tallinn.

Viimased Postitused

01/03/2024

PSI Sisustuse aiamööbli lemmikud

14/02/2024

Terrassimööbli hoolduse ABC

07/02/2024

Aiamööbli uudistooted


Küsimuste korral saada e-mail või helista meile.

Tule meile külla