Valgustatud mööbel teeb pimedad ööd meeleolukaks

Pimedateks talvepäevadeks oleme toonud PSI Sisustussalongi tutvumiseks laias valikus Hispaania disainmööblitootja Vondom ja Itaalia mööblitootja Plust valgustatud mööblit. Põnevate vormide ja efektse valgustusega plastmööbel on pimedatesse öödesse ideaalne lahendus, mis loob erilise meeleolu ja pakub elamust.

Valgustatud mööbel maailmakuulsatelt disaineritelt

Hispaania disainmööbli tootja Vondom on maailmas tuntud oma avangardse mööbli, valgusobjektide ja lillepottide poolest. Nende sisustuselemendid on valminud koostöös kuulsate disaineritega nagu Karim Rashid, Ross Lovegrove, Stefano Giovannoni, Fabio Novembre, Eugeni Quitllet, Ramón Esteve, Eero Arrnio, Ora-Ito jt.

Valgustatud mööbel loob meile erilise atmosfääri kokkusaamisteks, kus saab nautida meeldivaid hetki ja ilu meie ümber. Efektne valgusobjekt mõjub kauni skulptuurina, mis muudab ka kõige igavama ruumi ja pimedama öö eriliseks ning ainulaadseks. Eriti pilkupüüdvad on just vaasid, lillepotid ja väikevormid, mis sobivad nii sise- kui ka välitingimustesse. Valgus ei pea alati olema valge, vaid võib muutuda kord punaseks, roheliseks, seejärel siniseks, roosaks või kollaseks. Vondom ja Plust valgusobjektid pakuvad tõelist värvidemängu, mis valgustamise kõrval loob meeleolu ja pakub elamust.

Koju, kontorisse või avalikku ruumi

Mööbli, lillepottide ja valgusobjektide valguslahenduse valimiseks on palju erinevaid võimalusi nii kodukasutajale kui ka professionaalile, alates lihtsast valge valgusega energiasäästulambist kuni automaatselt värvimuutvate juhtmevabade valgussüsteemideni, mida saab kontrollida läbi telefoni või tahvelarvuti.

Muuta saab värvust, vilkumise kiirust ja intensiivsust, mis sobib hästi klubidesse, baaridesse, saalidesse, vastuvõttudele, reklaamüritustele jne., kus saab luua suurepärase valgusšõu ja meeleoluka atmosfääri.

Valgus pimedatesse öödesse

Soojadel suveõhtutel aias või terrassil istudes mõjuvad valgusobjektid lausa lummavalt. Vondom lillepottide isekastuv süsteem teeb ka elu lihtsamaks, sest ta tagab taimedele piisava niiskuse kuni kolmeks kuuks. Täpsem aeg sõltub muidugi lillepoti ja taime suurusest ning poti asukohast.

LED valgustusega mööbel, vaasid, lillepotid ja väikevormid toovad valguse ja roheluse ka kõige pimedamasse ruumi või aianurka.

Tule külla
Vondom ja Plust valgustatud mööbli väljapanekuga saab tutvuda PSI Sisustuses, aadressil Suve 2, Tallinn.

Vaata valgustatud mööblit lähemalt


- Katrin Reili

Viimased Postitused

01/12/2019

Kuusk, kui imeilus pühadekaunistus!

06/11/2019

Chrismy valgustab jõulukuud

16/10/2019

Oled sa mõelnud kui praktiline on üks tumba?


Küsimuste korral saada e-mail või helista meile.

Tule meile külla